KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8461125

nr 846 1125

Akvarell

Signerad H Muller, Blidö, 26x43

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2013
kl 20:45:10